Witamy wiosnę w klimacie lat 90-tych
Lata 90-te, choć nam dorosłym nie wydają się odległe, dla naszych uczniów są 'historią', bo ich nie było jeszcze wówczas na świecie. Zgromadzone 'eksponaty' przybliżyły choć trochę klimat tamtych lat, a stroje i muzyka pozwoliły na tę krótką podróż do przeszłości. Kolory i gwar rozmów, przeplatane salwami śmiechu, to świetny sposób na powitanie wiosny, która zaczyna się już jutro.














