Wielkanoc tuż tuż!
Piękne życzenia wybrzmiały dziś na zakończenie montażu słowno-muzycznego, który wprowadził nas w klimat Wielkiej Nocy. Pamiętajmy o nich w poranek Wielkanocny, gdy uderzą rezurekcyjne dzwony i powrócimy z kościoła na wielkanocne śniadanie, by podzielić się poświęconym jajkiem z rodziną.
My już dziś życzymy wszystkim dużo zdrowia i pomyślnego pokonywania trudności, które niesie codzienne życie. Oby Zmartwychwstały Chrystus udzielił Wam łaski silnej wiary, niezłomnej nadziei i gorącej miłości. Życzymy pokoju w rodzinie i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Wesołych Świąt!














