Niebieskie Igrzyska
Kwiecień to Miesiąc Świadomości Autyzmu. W tym toku dołączyliśmy do jego obchodów włączając się aktywnie w Niebieskie Igrzyska zorganizowane przez Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu
Nasi uczniowie wystąpili w roli wolontariuszy wspierających szkoły i ośrodki specjalne oraz kibicowali zawodnikom z trybun.
To bardzo ważna i potrzebna lekcja świadomości, tolerancji i wrażliwości na potrzeby innych oraz najlepsza forma integracji. Dziękujemy za zaproszenie!














