Ekologiczny happening
Zmienianie świata warto zacząć od własnego podwórka!
Dzisiaj w naszej szkole zrobiło się naprawdę zielono! Z okazji Dnia Ziemi uczniowie zorganizowali kolorowy pochód promujący postawy ekologiczne.
Maszerując z własnoręcznie przygotowanymi plakatami przypominaliśmy mieszkańcom Gieraszowic, że o naszą planetę musimy dbać każdego dnia. Hałas, uśmiech i ważne przesłania z pewnością zostały dostrzeżone, i mamy nadzieję, że zostaną z nami na dłużej!
Dziękujemy wszystkim uczniom za ogromne zaangażowanie i kreatywność. Razem mamy moc!














